Królowa Karkonoszy NOWOŚĆ
Adres: 58-580 Szklarska Poręba,
ul. Słowackiego 11a

Tel.: +48.600886172
Tel. +48.606503279
Email: napisz do krolowakarkonoszy@wp.pl
Ceny: od 50 do 70
OPIS
Najlepsza oferta ; Odkrycie roku 2013 ; Promocyjne ceny

Królowa Karkonoszy to elegancki obiekt z ponad stuletnią historią, zlokalizowany w pobliżu centrum Szklarskiej Poręby , w otoczeniu zieleni nad strumieniem . Sąsiaduje on bezpośrednio z Centrum Rekreacji i Sportu \\\" Orlik \\\" oferującym całoroczne atrakcje i Parkiem.

Naszym gościom zapewniamy możliwość skorzystania z wyżywienia i parkingu usytuowanego bezpośrednio przy obiekcie. Królowa Karkonoszy, to wyjątkowe miejsce dla tych z Państwa, którzy pragną wyciszenia i spokoju mogąc jednocześnie korzystać w pełni z uroków i atrakcji Szklarskiej Poręby . Klimat naszego obiektu sprawi, że zapragną Państwo do nas wracać.

 

Super oferta dla grup zorganizowanych - gwarancja NAJLEPSZYCH * cen w karkonoszach Szkolenia ; konferencje ; wycieczki ; wesela ; Najlepsza oferta na WAKACJE

Oferujemy Państwu ok 100 miejsc noclegowych w nowych i  przytulnych pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych typu studio (2+2). Pokoje wyposażone są w łazienki , telewizje satelitarną , internet bezprzewodowy wi-fi , , czajnik elektryczny. Lokalizacja obiektu stwarza możliwość podziwiania górskich widoków. Królowa Karkonoszy to również miejsce w którym ugościmy Państwa pyszną, domową kuchnią,w ktorej oprócz powszechnie znanych przysmaków znajdą Państwo także typowe, regionalne potrawy.

Promocja na otwarcie  50 zł nocleg  ; istnieje możliwość  zakupu   wyżywienia w cenie 29 zł doba ( śniadanie i obiadokolacja )

Adres mailowy : ( rezerwacja ) krolowakarkonoszy@wp.pl

WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Wyżywienie w obiekcie Internet w obiekcie Sauna w obiekcie Bilard w obiekcie Plac zabaw przy obiekcie Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Telewizor w pokojach
CENNIK

Promocja na Otwarcie obiektu  50 zł nocleg ; 

; Istnieje możliwośc zakupu wyżywienia w cenie 29 zł doba ( śniadanie i obiadokolacja )

PROMOCJA Najlepsza oferta ; Odkrycie roku 2013 ; Promocyjne ceny
STRONA WWW Więcej informacji na stronach www.krolowakarkonoszy.pl

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ

DANE OBIEKTU
ilość miejsc 100
apartamenty 1
typu studio x
POKOJE
1 os. 2
2 os. 25
3 os. 12
4 os. 6
5 os. i większe 1

jesteś 76637 gościem